Підсумки тижня інформатики

З метою розвитку інтересу до інформаційних технологій з 5 по 9 лютого в школі проходив тиждень інформатики. Цей термін вибраний не випадково, адже 6 лютого увесь світ відзначає День безпечного Інтернету. Школярі взяли участь в різноманітних заходах. Для старшокласників вчитель Тиркба Р.О. підготувала та провела веб-квест, дев’ятикласники під керівництвом Дутки С.І.грали в Інтелектуальне казино, учні 8-х класів разом з вчителем Величко Н.Ф. провели інтелектуальну гру «Найрозумніший», а для семикласників Лазаренко А.О. підготував цікавий захід «Згадай все».

Не залишились осторонь і молодші школярі. Для учнів 4-х класів провели конкурс малюнків на комп’ютері. Змагалися четвертокласники: Головань Нікіта, Ганенко Олександр, Гербут Анжеліка, Діброва Карина, Єфімова Марія, Демидова Карина, Ойович Олександр, Хомюк Назар, Стельмашук Каміла, Таран Анастасія.
В чесній боротьбі перемогу виборола Єфімова Марія (4-Б клас).
ІІ місце у Гербут Анжеліки (4-А клас), а ІІІ місце поділили Демидова Карина (4-В клас) і Таран Анастасія (4-А клас). Учні 5-х та 6 класів провели подорож країною «Комп’ютерленд».


Галерея "Тиждень інформатики 2018"

Кiлькiсть переглядiв: 73

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Комунальний заклад "Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області

вул. Чкалова,1, 53100, Дніпропетровська область, смт Софіївка, Україна

Телефон: (05650)2-80-10

E-mail: sofschool2013@ukr.net

Дата останньої зміни 16 Січня 2019

Цей сайт безкоштовний!