Відзначення переможців та призерів І етапів конкурсів та олімпіади з української мови і літератури

Із метою підтримки та заохочення учнів нашої школи щодо їхньої подальшої участі у мовно-літературних конкурсах та олімпіаді 14 березня було проведено захід для школярів «Відзначення переможців та призерів І етапів конкурсів та олімпіади з української мови і літератури».У затишному родинному колі ведучі взяли інтерв’ю у переможниці обласної олімпіади Бистрової В., учениці 10-С класу, а також в учасниці обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Шумської В., учениці 9-Б класу. Власні поезії прочитали переможниця обласного (очного) та учасниця Всеукраїнського рівнів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Романцова А., учениця 6-А класу, а також переможниця районного конкурсу юних літераторів «Собори наших душ» Кирнос М., учениця 6-Б класу.

Вірш «Ти звідки, мово, така тендітна?» Вікторії Федоренко, вчителя початкових класів, декламували її ж вихованці Трипуз Кирило та Соколовська Софія, учні 2-В класу.
46 школярів (3-11 класів ) було нагороджено грамотами.
Ось такий щедрий ужин ми зібрали у цьому навчальному році на українській мовно-літературній ниві.
Вітаємо переможців та призерів!


Галерея "Відзначення переможців та призерів І етапів конкурсів та олімпіади з української мови і літератури"

Кiлькiсть переглядiв: 38

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Комунальний заклад "Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області

вул. Чкалова,1, 53100, Дніпропетровська область, смт Софіївка, Україна

Телефон: (05650)2-80-10

E-mail: sofschool2013@ukr.net

Дата останньої зміни 16 Січня 2019

Цей сайт безкоштовний!