Підсумки тижня географії

З 12 по 16 березня у школі проходив тиждень географії. Діти заздалегідь підготували цікаві загадки, вікторини, власноруч виготовили карти-плакати материків.Було знято та продемонстровано відеоінтерв’ю «Географія у шкільному житті». Також школярі ознайомилися із фотовиставкою «Посмішки із різних широт».Учні взяли участь у геграфічному квесті «Фортеця знань», де збірні команди 6-9-х класів завзято змагалися у знаннях, уміннях, кмітливості та логіці з географіі, у результаті чого отримали неабияке задоволення від гри у команді.

Школярі протягом тижня познайомилися із найзагадковішими, найдивовижнішими куточками планети. Восьмикласники демонстрували презентації з теми «Україно! Доки жити буду, доти відкриватиму тебе!» Із великим задоволенням діти виконували інтерактивні вправи із теми «Світовий океан», переглянули цікаві відео « Пори року в музиці».
Десятикласники ж змагалися у грі « Географічний КВК», де перемогу вибороли найкмітливіші та найзгуртованіші - команда «Еколог» (10-П клас). Проте задоволення отримали обидві команди, а також і уболівальники.


Галерея "Підсумки тижня географії"

Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Комунальний заклад "Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області

вул. Чкалова,1, 53100, Дніпропетровська область, смт Софіївка, Україна

Телефон: (05650)2-80-10

E-mail: sofschool2013@ukr.net

Дата останньої зміни 16 Січня 2019

Цей сайт безкоштовний!