/Files/images/2016-2017_nr/image.jpg

"Розвиток громадянських компетентностей в Україні в умовах загальноосвітньої школи"

Однією з проблем успішного розвитку українського суспільства є розвиток громадянської ініціативи для усвідомленої та активної діяльності громадян на благо Української держави. Для цього треба сформувати у підростаючого покоління такі моральні чесноти як почуття громадянського обов’язку, громадянську совість і відповідальність, здатність та вміння діяти у відповідності з ними, що у підсумку буде означати сформованість громадянських компетентностей. Саме впровадження компетентнісного підходу Міністр освіти і науки України Л.М.Гриневич назвала основним завданням реформування змісту навчально-виховної роботи. Ідучи в ногу з вимогами часу, Департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації з метою координації та підтримки освітніх ініціатив, які сприяють реалізації регіональної освітньої політики, видав наказ № 701/0/212-16 від 21.10.2016 р. «Про проведення дослідно-експериментальної роботи за темою «Розвиток громадянських компетентностей в Україні в умовах загальноосвітньої школи» на 2016-2021 роки, де затвердив заявку на проведення дослідно-експериментальної роботи за даною темою, програму роботи, мережу базових експериментальних закладів для проведення цієї роботи, серед яких є і наша школа .

У процесі дослідження буде здійснено підготовку адміністрації та педагогічних колективів шкіл до роботи в експериментальному режимі за обраною темою; розроблено пакет діагностичних і експериментальних матеріалів; здійснено експертне оцінювання і експериментальну перевірку матеріалів; виявлено ефективність упровадження експериментальних матеріалів на основі порівняльного аналізу результатів формувального і констатувального зрізів; проведено роботу з удосконалення і корекції експериментальних матеріалів і прийняття рішення про доцільність їх масового використання у навчально-виховному процесі загальноосвітньої школи. Розроблена програма спрямована на формування громадянських компетентностей учнів загальноосвітніх шкіл.

Кiлькiсть переглядiв: 209

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Комунальний заклад "Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області

вул. Чкалова,1, 53100, Дніпропетровська область, смт Софіївка, Україна

Телефон: (05650)2-80-10

E-mail: sofschool2013@ukr.net

Дата останньої зміни 16 Січня 2019

Цей сайт безкоштовний!